Studio Ceramika - kubki z nadrukiem, filiżanki z nadrukiem, kalka kalkomania ceramiczna, porcelana z logo, nadruk na porcelanie, ceramika reklamowa, szkło, kufle, oferta dla instytucji, porcelana z ładnym widokiem
Home Aktualności Dekorowanie porcelany
i szkla
Projektowanie
dekoracji
Kalkomania
ceramiczna
Porcelana
z ładnym widokiem
Kontakt

Aktualności

 

Zamek w Wiśle Rezydencja Prezydenta RP

Na zlecenie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprojektowaliśmy kubek z wizerunkiem Rezydencji Prezydenta Rzeczypospolitej w Wiśle. Wykonaliśmy projekt graficzny, w którym odwzorowane są budynki Zamku Górnego i Zamku Dolnego oraz reprodukcje projektu na kubku tradycyjną metodą druku na ceramice. Całość zdobi napis oraz recznę malowanie wykonane złotem.
Projekt: Piotr Grzymowski
Realizacja: Studio Ceramika

Studio Ceramika - kubek Zamek w Wiśle Rezydencka Prezydenta RP

 

Belweder

Na zlecenie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprojektowaliśmy kubek Belweder. Minimalistyczny projekt zawiera rycinę pałacu z charakterystyczną fasadą z kolumnami, nawiązującą do starożytnego portyku będącego wzorem dla klasycystycznej architektury Pałacu. W złotym napisie „BELWEDER” wykorzystano „Antykwę Póltawskiego”- pierwszy polski krój pisma stworzonym od podstaw przez grafika i typografa Adama Półtawskiego. Dopełnieniem jest element wolty, który nawiązuje do zwieńczenia trzonów kolumn Belwederu. Cała koncepcja oparta jest na kubku w lekko kremowym odcieniu wykonanym z porcelany kostnej Bone China, której receptura została wynaleziona w okresie wznoszenia Pałacu Belwederskiego.
Projekt: Piotr Grzymowski
Realizacja: Studio Ceramika

Studio Ceramika - projekt Belweder

 

Teatr Nowy w Zabrzu

Wspieramy sztukę i kulturę. Dla Teatru Nowego w Zabrzu z okazji zamknięcia sezonu ufundowaliśmy kubki okolicznościowe.
Projekt: Piotr Grzymowski
Realizacja: Studio Ceramika

Studio Ceramika - projekt Teatr Nowy Zabrze

 

Muzeum Śląskie w Katowicach

Współpraca z Porcelaną Bogucice zaowocowała stworzeniem kolekcji filiżanek i kubków z wybranymi grafikami ze zbiorów Muzeum Śląskiego w Katowicach. Wykonaliśmy projekty i adaptacje grafik na elementy porcelany oraz druk reprodukcji kalkomanią ceramiczną.
Projekt: Piotr Grzymowski
Realizacja: Porcelana Bogucice

Studio Ceramika - projekt Muzeum Śląskie w Katowicach

 

Pałac Prezydencki w Warszawie

Dla Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wykonaliśmy projekt ryciny Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Całość zlecenia realizowała Porcelana Bogucice, której zestaw składający się z filiżanki, spodka i talerzyka deserowego został ozdobiony wydrukowaną przez nas złotą kalkomanią ceramiczną.
Projekt: Piotr Grzymowski
Realizacja: Porcelana Bogucice

Studio Ceramika - projekt Pałac Prezydencki w Warszawie